Sohbete Giriş

Sohbet Odaları

Sizlere özel odalarımızla rahatca ve güvenlice sohbet etmenizi saglamak görevimiz.

Mobil Sohbet

Mobil cihazlarınızla rahatca sohbetin adresi.

admin Ocak 21 2023

AVUSTURYA SOHBET

Avusturya sohbet chat ile herkese merhabalar. Bakıyorumda üzerinize ağırlık basmış. Sohbet ederken olmadık yerde telefon elinizde uyuya kalıyorsunuz. Her bir yanınız tutulup kalıyor. Peki neden sohbet chat sitesi içinde bu kadar çok vakit harcıyorsunuz?
Hepimiz aynıyız aslında yeni insanlarla tanıştığımızda heyecan basmıyor mu? Uzun süre memleketimizden uzak kalınca memleket insanımızla iki lafın belini kırmak insanı iyi hissettirmiyor mu?

Mesela ben İzmirdeyken Eskişehirli birisini görünce memleketimi yad ediyordum. Şimdi ise İzmirli görünce özlediğimi anlayıp izmiri yad ediyorum.
Hatta memleketim olarak İzmiri benimsediğimi farkettim. Yada annemi kaybettiysen bağlayan birşey kalmadığı için ekmeğimi kazandığım yer münasip geliyor galiba.

Avusturya sohbet

Benim şehirlerarası sohbet etme şeklim uluslararası chatte de aynını hissettiriyor. Çünkü orada da insanlar meslek için eşleri için yada benzeri sebepler için bulunuyor.
Benim gibi bazen memleket özlemi sohbetine bazende ekmeğinin sohbetini yapıyor insanlar.
Bir çoğumuz boş vakit geçirmek için geliyor. Yani her hangi bir çıkar yada arayışı yok. Aslında o boş vakti doldurmayı istemek bile bir arayış şeklidir.
Havadan sudan konuşmak bile harika gelir burada insana. Moral olur.

Bazen ailesinden şikayetçi olan Ayşe teyze gelir. Bazen karısından şikayetçi Ali çenesi kapanmayan eşinden muzdaripliğini bizimle paylaşır.
Sevgili Suyun kocası aldatır kendini Avusturya chat‘te bulur. Hayattan sıkılan hele hele memleketinde olmayan Avusturya’ya hizmet eden herkes soluğu bu chat adresinde alıyor.

Avusturya chat

Seninde hayatında bir çok sorun olabilir. Eşinden, işinden yada hayatındaki herşeyden bıkmış olabilirsin.
Birde üzerine memleket özlemi varsa aman yarabbi. Daha fazla insan sohbet ihtiyacı duyuyor.
Birde dikkatinizi çeken biri olursa burada. Hava gibi, aş gibi, su gibi ebedi bir ihtiyaç halini alıyor buralar.

Avusturya Chat ortamı

Sizlerde bir Ayşe abla, bir Ali baba, Leyla anne, Deli bir abi olabilirsiniz. Sizlerde ihtiyacınızı karşılamak için kaliteli sohbet etmek için. Www.Gamzelim.net adresini tercih edin memleket hasretine son verin.
Avustralya, Avusturya hic farketmez nerede olduğunuz her yerde biz sizinle bir oluruz. Burada cümlelerime son veriyorum. Hoşçakalın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.