Sohbete Giriş

Sohbet Odaları

Sizlere özel odalarımızla rahatca ve güvenlice sohbet etmenizi saglamak görevimiz.

Mobil Sohbet

Mobil cihazlarınızla rahatca sohbetin adresi.

admin Nisan 5 2023

Bedava Mobil Chat

Bedava Mobil Chat

Sevgili arkadaşlar, bugün 30 Ağustos, bugün de 30 Ağustkos Zafer Bayramına değinmeden başka bir konuyu ele almak yakışmaz diye düşünerek, bu güzel bayramımız hakkında bir kaç paragraf kaleme aldıktan sonra ana makalemize geçmek istedik. Umarız beğenirsiniz …

30 Ağustos Zafer Bayramı

Bağımsızlık savaşımızın dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos 1922 günü Zafer Bayramı dolayısıyla, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz.

30 Ağustos Zaferimiz, emperyalizme ve yerli işbirlikçilerine karşı Türk Milleti’nin canını, malını, namusunu, varını yoğunu ve bütün gücünü ortaya koyarak kurtuluş mücadelesi ile düşman kuvvetlerini tamamen ülkeden çıkararak vatanını kurtaran zaferin adıdır. Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.

Bu 30 Ağustos zaferimiz asla küçümsenemez!

30 Ağustos Zafer Bayramı, tarihimizin en gurur verici zaferidir. Vatan toprakları işgal edilerek yok edilmek istenen, kendi yurdunda esir edilen milletimizin, Atatürk’ün önderliğinde yeniden dirilişi, yeniden şahlanışıdır. Büyük Önder Atatürk’ ün başkomutanlığında kazanılan bu zaferle ülkemiz, düşmanlardan temizlenmiştir. Bu zaferde canını ortaya koyan tüm ordumuza şükranlarımızı sunuyor ve onlara minnetimizi bildiriyoruz !

İşte bütün dünyanın saygı duyduğu büyük Önder Atatürk, Osmanlı devletinin küllerinden, tam bağımsız yepyeni bir devlet çıkardı. Ve o devleti Türk gençliğine emanet etti. Şimdi o emaneti sonsuza dek korumak ve kollamak da bizim görevimizdir. Hala emperyalizmin aç gözlü saldırganlığı, bütün dünyayı kana bulayan gözü dönmüşlüğü bitmedi, bitmiyor, günümüzde de çeşitli yöntemlerle sürüyor! Bu yüzden de uyanık olmak, tedbirli olmak, güçlü olmak zorundayız! Birbirimizle savaşmayı bırakmalıyız. Daha güçlü bir TÜRKİYE olabilmek için, birlik ve beraberlik içinde olmalıyız.

Şu an vatanımızda huzur ve refah içinde yaşayabiliyorsak, bu durumu ta o zamanlara borçluyuz, bu rahatlığımız onların sayesindedir! Bunu asla unutmayalım ve unutturmayalım. Ve tekrardan tüm Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz.

Bu girişten sonra bedava mobil chat siteleri hakkında bilgi vermeye başlayabiliriz.

Bedava mobil chat siteleri gerçek olmayan bir ortammış gibi görünse de aslında gerçek hayatla tamamen alakasız değildir. İnsan gerçek hayatta nasılsa bir nevi burda da öyledir. Veya kimileri de gerçek hayatta olmak isteyip de olamadıkları kişiliklere bürünebilir. Her nasıl olursa olsun kimsenin kişiliğini, görüşünü, inancını, bilgilerini aşağılamamalıyız! Kimin kimden daha üstün olduğunu bilemeyiz. Chat odalarımızda bu hususa dikkat edilmesinde fayda görmekteyiz. Bunu da açıkça dile getirmek istiyoruz.

Mobil chat sohbet odalarında her türlü insana rastlamak mümkündür. Yazının biraz önce dile getirdiğimiz gibi iletişim esnasında uyulması gereken kurallar vardır. Bir arada chat yapabilmek için de birbirimize saygı çerçevesini aşmadan muhatap olmak zorundayız. Herkesin kendisine ait bir düşüncesi, görüşü ve fikri vardır. Bu nedenle düşüncesini benimsemesek dahi saygı duymak gerekir. Chat siteleri arasında öne çıkan ve yeni nesil chat yapma imkanı sunan sitemizde tüm kullanıcılarımızın bu duruma özen göstermesini talep ediyoruz. Sizlerden de ricamız, seviyeli ve kaliteli chat odalarımızın bu seviyesine uymanızdır. “WwW.GamzeLim.Net AiLesi OLarak KeyifLi SohbetLer DiLeriz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.