Sohbete Giriş

Sohbet Odaları

Sizlere özel odalarımızla rahatca ve güvenlice sohbet etmenizi saglamak görevimiz.

Mobil Sohbet

Mobil cihazlarınızla rahatca sohbetin adresi.

admin Nisan 6 2023

Gamzelim Sohbet

Gamzelim Sohbet Odaları

Gamzelim Sohbet Sitesinde özgürce chat edelim, Gamzelim Sohbet Ortamı Gamzelim.net chat odalarımızda sizlerle birlikteyiz, Dost ağlatıp söyler, düşman güldürüp söyler” demiş büyüklerimiz. Çevremizdeki tüm arkadaşlarımıza nasıl davranırsak onlar da bizlere öyle davranır. Bugüne kadar çok dost buldum Gamzelim sohbet odaları olsun reelden olsun.

Onların kendi karakterleri ve hayallerimiz vardı. Ama birbirlerine hiç benzemezdiler. Gamzelim sohbet odalarında tanıştığım dostlarımı çok seviyorum, onlara yardım etmek benim için mutluluk, çünkü onlar da zamanı geldiğinde bana yardım edecekler. Sohbet odalarında dost arkadaş edinmek bu kadar basit değil haklısınız ama her kişinin şans tanımak belki bu olayı birazda olsa basitleştirecektir.

Gamzelim Dost Sitesi

Dost acı söyler lafı çok doğru çünkü dostumuz bizim için kötü şeyler istemez. Gerçek Dost, sadece iyi olması için acı söyler. Eskiden şöyle bir atasözü varmış ‘Dostuna sırrını anlatma, dostunun dostu da vardır’. Dosta çok güvenmek de olmaz, belki o dostuna kötü şeyler yapıyordur kişilerin her yönden gelişmiş olması lazımdır, çünkü birey de başka şeyler gibi zamanla değişir.

Örneğin, benim en yakın arkadaşımın dosttumun sırdaşları dostları arkadaşları var var bu demek değildir dostu var sırdaşı var vazgeçeyim dostluktan birde şu yönden bakalım bu iyi dost olmasa sizden başka dost edinebilir mi? Mümkünatı yok tabiki arkadaşlarımın tanıdıkları ,dostlarımın dostları benimde arkadaşım dostlarım.

Chat Odaları

Çember büyüdü fark ettiniz mi bilmem. Gamzelim Sohbet odalarıda böyledir ilk gittiğiniz zaman üç beş kişi bir arada emek verir çaba gösterir fakat sonradan gelenler birinin arkadaşıdır ama hepsi arkadaşı olarak kabul eder böylelikle alan gitgide büyür. Sizlerde güzel dostluklar arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız tam adresindesiniz hemen Gamzelim sohbet kanalımıza giriş yapım. Dostluk Zor günlerde arkadaşına yardım etmek demetktir, mutlu günlerde mutluluğunu beraber paylaşmak demektir.Sizlerde zor günümüzde yanımızda olup ,mutlu günümüzde sevincimize ortak olmak istermisiniz? Tabi dostluğun birde başka türden atasözlerimiz mutlaka vardır.

Dost kara günde belli olur demiş eskiden büyüklerimiz. Çok zor günlerde dost maddi manevi arkadaşına yardım etmeli , çünkü onun başına da bir gün zor iş gelince çalıcak kapı bırakmalı. En zor gününüzde yanınızda dostunuz veya arkadaşlarınız varsa ondan ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyin gerçek dosttur. Gamzelim Chat odalarında gerçek dostluklar vardır yada ben hep iyi bir bireye denk geldim o kadar çok dostluk arkadaşlık edindim ki çoğusunun nicki aklımda bile kalmamış.Aklımda kalmamış derken unutmadım ama hatırlamam için yine görmem lazım. Chat setesinde ayrım yok iş maddiyat giyim kuşam din dil ırk ayrımı yapılmaksızın dostlar arkadaşlar edinip kurabiliyorsunuz bu yüzden sizde burda olmalısınız. “WwW.GamzeLim.Net AiLesi KeyifLi SohbetLer DiLer”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.