Sohbete Giriş

Sohbet Odaları

Sizlere özel odalarımızla rahatca ve güvenlice sohbet etmenizi saglamak görevimiz.

Mobil Sohbet

Mobil cihazlarınızla rahatca sohbetin adresi.

admin Nisan 7 2023

Litmeç Sohbet Odaları

Litmeç Sohbet Odaları

Litmeç sohbet odaları litmach chat mobil sohbet, kullanıcıların mesaj gönderip almasına, sesli ve görüntülü aramalar yapmasına ve fotoğraf ve diğer medyaları paylaşmasına olanak tanıyan bir mesajlaşma ve iletişim uygulamasıdır. Kullanmak için App Store veya Google Play Store’dan uygulamayı indirmeniz ve bir hesap oluşturmanız gerekir. Hesabınız olduğunda, kişiler ekleyebilir ve kısa mesaj göndererek, sesli veya görüntülü aramalar yaparak veya medya paylaşarak onlarla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Litmach Chat Mobile Chat, kısa mesaj gönderip alma, sesli ve görüntülü arama yapma, grup sohbetleri oluşturma ve bunlara katılma, fotoğraf ve diğer medyaları paylaşma ve çıkartma ve emoji gönderme gibi bir dizi özellik sunar. Ayrıca, kullanıcıların belirli bir süre geçtikten sonra mesajlarının kendi kendini yok etmesi için bir zamanlayıcı ayarlamasına olanak tanıyan “Gizli Sohbet” adlı bir özelliği de vardır.

Litmeç Görüntülü Sohbet

Litmeç chat Mobile Chat, kısa mesaj gönderip alma, sesli ve görüntülü arama yapma, grup sohbetleri oluşturma ve bunlara katılma, fotoğraf ve diğer medyaları paylaşma ve çıkartma ve emoji gönderme gibi bir dizi özellik sunar. Ayrıca, kullanıcıların belirli bir süre geçtikten sonra mesajlarının kendi kendini yok etmesi için bir zamanlayıcı ayarlamasına olanak tanıyan “Gizli Sohbet” adlı bir özelliği de vardır

.

Kullanıcılarının gizliliğine ve güvenliğine öncelik verdiği ve tüm mesajlar ve çağrılar için uçtan uca şifreleme kullanır, bu da iletişimin içeriğini yalnızca gönderen ve alıcının görebileceği veya duyabileceği anlamına gelir. Ayrıca, kullanıcıların hesaplarına erişmek ve konuşmalarını gizli tutmak için bir parola belirlemelerine olanak tanıyan “Parola Kilidi” adlı bir özelliği de vardır.

Litmeç Arkadaşlık Ortamı

Evet, Litmach Chat Mobil Sohbet, internet bağlantınız olduğu sürece uluslararası olarak kullanılabilir. Uygulamayı kullanarak farklı ülkelerdeki diğer kullanıcılara mesaj gönderebilir ve arama yapabilirsiniz. Kullanarak yapabileceğiniz mesaj veya arama sayısında belirli bir sınır yoktur. Ancak, uygulamayı kullanmak için internet bağlantısı gerektirdiğini ve veri kullanımınızın mobil tarifeniz veya internet servis sağlayıcınızın şartları ile sınırlandırılabileceğini unutmamanız önemlidir.

Evet, her cihazda aynı hesabı kullandığınız sürece Litmeç Chat Mobile Chat’i birden fazla cihazda kullanabilirsiniz. Telefon numaranızı ve şifrenizi girerek yeni bir cihazda hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Diğer kullanıcıları engelleyebilir veya bildirebilirsiniz. Bir kullanıcıyı engellemek için profiline gidip “Engelle” düğmesine dokunabilirsiniz. Bir kullanıcıyı şikayet etmek için profilindeki “Rapor Et” düğmesine dokunabilir veya sohbet menüsüne gidip “Sorun Bildir” seçeneğini seçerek rapor gönderebilirsiniz

.

“Görüş ve Önerileriz için @gamzelim.net MaiL Adresinden BizLere ULaşabiLirsiniz”

“WwW.GamzeLim.Net AiLesi OLarak KeyifLi SohbetLer DiLeriZ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.