Sohbete Giriş

Sohbet Odaları

Sizlere özel odalarımızla rahatca ve güvenlice sohbet etmenizi saglamak görevimiz.

Mobil Sohbet

Mobil cihazlarınızla rahatca sohbetin adresi.

admin Nisan 7 2023

Youtube Chat Sohbet Odaları

YouTube Chat Sohbet Odaları

Youtube sohbet odaları Canlı muhabbet ile ilgili esas veriler Canlı muhabbet varsayılan olarak etkindir ve canlı yayın video oynatıcısının sağ tarafında gösterilir. Canlı yayınınız sona erdikten sonra muhabbet arşivlenir. Böylece izleyiciler, videonuzu canlı sohbetle beraber yineleme oynatabilir. Canlı muhabbet sadece YouTube izleme sayfalarında gösterilir.

Yerleştirilmiş oynatıcılarda gösterilmez. Canlı muhabbet görünümleri İzleyiciler diledikleri vakit iki Canlı muhabbet manzarası arasından seçim yapabilir. Canlı muhabbet rozetleri Canlı muhabbet rozetleri, Yayıncıyı ve Moderatörü tarifler. Kanalınız üyelik için uygunsa canlı sohbette gösterilen . Canlı sohbette ileti yayınlamak için “Bir şeyler yazın” yazısını tıklayıp yazmaya başlayın.

YouTube Sohbet Ortamı

Ardından Gönder’i tıklayın. Sohbet akışında birine yanıtlamak için bireyin kullanıcı ismini yazabilirsiniz. Canlı sohbette kullanıcı isminizi vurgulanmış olarak görürsünüz. Aynı şekilde, bahsettiğiniz kullanıcı dahi kendi kullanıcı ismini vurgulanmış olarak görür. Bu sayede, muhabbet akışınızda yanıtınızı görmeleri basitleşir. İzleyiciler, en çok 200 karakterden meydana gelen mesajlar yazabilir ve her 30 saniyede en çok 11 ileti gönderebilir.

Bu frekans eşiği faaliyet sahipleri için geçerli değildir. Mesaj sabitleme Canlı Sohbette, kendi mesajınızı yahut bir izleyicinin mesajını sabitleyebilirsiniz. Mesajları moderatörleriniz yahut izleyicileriniz değil, sadece siz sabitleyebilirsiniz. Canlı anket oluşturma Kanal sahipleri, canlı yayın ve ilk gösterimlerinde canlı anketler oluşturup bunları yönetebilir. YouTube, tacizi önlemenize ve her bireyin güvende hissetmesine yardımcı olacak vasıtalar sunar

.

YouTube Chat Odaları

Youtube Sohbet Odaları Canlı sohbetinizden evvela Bu denetleme araçlarının ayarlarını yaparak canlı muhabbet oturumunuza hazırlanın. Bu araçlardan bazıları canlı yayın esnasında ve ardından dahi kullanabilmek olası. Uygun hallerde canlı sohbetinizi abonelere hususi olarak ayarlayabilir ve izleyicilerin abone olmaları gereken zamanı belirleyebilirsiniz.

Sohbet Arkadaşlık Sitesi Sohbet Girişi Masaüstü üzerinden bağlanmak için Etiket: Sohbet Odaları Youtube de ki canlı muhabbet ne demek? Sohbet Girişi Üyeliksiz Sohbet Masaüstü üzerinden bağlanmak için . Youtube Chat Youtube Chat Sohbet Popüler Youtube chat kanalımız yeni açık olup, yeni üyelerimizi sitemize bekliyoruz. günümüzün en nitelikli ortamına sahip nadir yerdir.

YouTube Radyo Sohbet

KalpFM kanalından tutun, oyun kanallarına kadar her bir özellik kibarca düşünülmüş ve hazırlanmıştır. Girdiğiniz anda değişik hissedecek ortamına bayılacaksınız. girdiğiniz bütün sitelerin üzerinde bedava hazırlanarak yapılmış hoş muhabbet sitesidir. Youtube Chat Radyoda şarkı çalarken yeni insanlarla tanışmak, şarkının ritmine kapılıp mırıldanmak hoş deneyimler yaşam sürdürmek için giriş yapınız. kullanarak sitendeki üye miktarını arttırabilirsin. özelliğini deneyimleyip sende katılabilirsin.

Kesinlikle bu özelliklerden faydalanarak milyonlarca kitleye seslenme edebilirsin. Popüler olmak yahut tanınmak için youtube chat deneyimle! YouTube bu listeyi hazırlarken izleyicilerin reklamları görüntüleme sayıları, izlenme ve muhabere kurma oranları gibi detayları göz önüne almış.

“Görüş ve Önerileriz için @gamzelim.net MaiL Adresinden BizLere ULaşabiLirsiniz”

“WwW.GamzeLim.Net AiLesi OLarak KeyifLi SohbetLer DiLeriZ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.